Istra, Umag - Prodaja pansiona sa restoranom, 2 objekta, građevinska okućnica

prodaja Pansion

Umag, Umag

  • 8
  • 664m2

2.570.000 € 19.363.665 kn

Ostali podaci o nekretnini

  • Cijena 2.570.000 €
  • Cijena /m2 3.870,48 €
  • Kat prizemlje, prvi
  • Broj soba 10
  • Broj kupaona 8
  • Udaljenost od centra 3500 m
  • Stanje Uređeno i održavano
  • Orijentacija Sjever, Jugozapad
  • Prozori ALU - PVC stolarija

Opis nekretnine

  • Blizina centra
  • Velika terasa
  • Nenamješteno
  • Velike staklene stijene
  • Uređena okućnica
  • Miran predio
  • Blizina dućana
  • Prilaz - asfaltirani
  • Pogled panoramski

Opis nekretnine

Umag, Pansion, Objekt s Velikim Potencijalom

Na samo 3 km od centra grada, u ponudi je stambeno-poslovni objekt s velikim potencijalom za preuređenje u kategorizirani hotel ili motel. Kupnjom ovog kompleksa ne stječete samo građevinske objekte, već i već uspješno uspostavljeno poslovanje s izvrsnim turističkim profitom.

Osnovne informacije:
Nekretnina se sastoji od dva odvojena objekta ukupne površine 664 m², smještena na zemljištu od 2200 m². Kompleks je vrlo dobro poslovno organiziran, trenutno u funkciji ugostiteljskog objekta s dodatnim stambenim i turističkim kapacitetima.

Opis objekta:

  • Prizemlje jednog objekta ima ugostiteljsku namjenu, površine 260 m², s kapacitetom za 100 gostiju unutar objekta, te dodatnih 100 mjesta na terasi.
  • Iznad ugostiteljskog prostora smješten je stambeni dio od 160 m², koji se može prenamijeniti u smještajne turističke jedinice.
  • Samostalan dodatni objekt u okućnici već je organiziran s 6 soba s kupatilima, svaka površine od 35 m² do 40 m², s ukupnim kapacitetom od 17-20 kreveta.

Sve jedinice (stambene, turističke i ugostiteljske) opremljene su centralnim grijanjem s zasebnim etažnim upravljanjem, kao i klima uređajima za hlađenje. Svaki objekt ima vlastiti priključak za struju i vodu, što budućem vlasniku omogućava fleksibilnost u prilagodbi funkcionalnosti objekta prema vlastitim željama i interesima.

Okućnica:
Velika okućnica površine 1800 m² nudi parkirna mjesta za oko 25 vozila, te mogućnost gradnje bazena s popratnim sadržajima kao što su sunčalište, vanjska kuhinja i blagovaonica.

Trenutno stanje i prilagodbe:
Objekti su u odličnom stanju i spremni za upotrebu prema trenutnoj namjeni. Međutim, budući vlasnik može uz minimalna ulaganja prilagoditi cijeli kompleks prema vlastitoj viziji, bilo za luksuznu turističku ponudu ili stambeni kompleks.

Lokacijska Prednost:
Nekretnina je vrlo dobro smještena, samo 10 km od slovenske granice, te 3-5 km od mora i grada Umaga. Ovaj kompleks nudi odličnu priliku za ulaganje, s velikim potencijalom za prilagodbu različitim poslovnim ili stambenim namjenama.

Poziv na akciju:
Iskoristite ovu izvanrednu priliku i nazovite nas s povjerenjem za više informacija i dogovor oko pregovora!

 

Direktni kontakt s agentom : Sandra B. +385912503331
E - mail : sandra.elitenekretnine@gmail.com

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja
koji su dostupni na
stranici www.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.

Kontaktirajte nas

Pošaljite upit

Fiksni tečaj konverzije: 1 EUR = 7.53450 kn